• |
ide | kryesore

20 Comments

 1. filmim koti…dhe arsyeja me i bo reklame asaj pacavures qe ka ne koke… ndotje akustike dhe ndotje ajri me ate motorrin infefiçent…
  perdor drone o i lashte Alket..

  1. Pse ti çfare feje fal o kurve?
   Pse ça feje ke shpikur ti dhe soji yt i kurves?
   Te fala mamit o dobiç turku

 2. O ju kurva qe shkruani pocaqilleqe e qe ju flet bytha para gojes , ju qifsha ropt dhe lirin e shpise(ora 12:54 ; 14:06 dhe 19:16) . krruajeni me gjethe fiku o kurva krruajeni se ne rreze te veshit e keni . Kina gjyshet si dikur

  1. Ti i ores 12:54 me shume inat e ke! Neqoftese ne “e duam Shqiperine si evropen” kjo foto tregon te kunderten “e duam Shqiperine si turko arabet”

   1. A e dine si funksionon evropa ? Liri e barazi , liri flaje , mendimi e besimi pavarsisht rraces .
    Prandaj lerini keto dokrra me eurpe . Pastaj edhe nese evropa nuk i do arabet kjo nuk i jep te drejten askujt te blasfemoje e te ofendoje fene e tjetrit . Per mua kjo eshte ndjenje inferioriteti qe njerez pa tru e shprehin me menyrat e tyre idiote dhe ne fund fusin edhe shpirtin edhe zemren ne gjynah .

    1. Shqiptaret o ti i ores12;48 fane islame ja kane diktuar me zor pushtuesit turq!nE SHQIPTARET DHETI NE MES KEMI QENE TE PALKTEN PER 1500 VITE TE KRISHTERE! Keshtu qe islamistet nuk kane as patrotizem e as argument per te na thene qe jemi musulmane! Islamistet nuk kane atdhe, e flamur,jane bageti!

     1. Ik hap librat o idiot , e kunderta eshte e vertete . Sa per bageti kemi shembullin e grekeve qe vene fene mbi atdheun , mjafton te jesh ortodoks e quhesh automatikisht grek /

 3. PSE E KRRUANI ME HISKELL O KUVA PA DINJITET?
  PSE FUSNI PERÇARJE FETARE O PROSTITUTA ?
  APO VUANI NGA INFERIORITETI MORAL?

 4. Si dukej shehi Skenderbej? Per turp pikerisht ne ate shesh me emrin e heroit qe luftoi kunder turqeve qe na kethyen me force ne musulmane! TURP E TURP TURP PRAPE ! Ne errersire çon kjo rruge! Ju falte zoti gomerllekun!

 5. Shume e veshtire te emancipohet Shqiperia. Shqiptaret jane shume te varfer ne te gjithe aspektet!!
  Te ben te mendosh qe Enveri kishte te drejte ne ’68 megjithese me barin e thate e hengri dhe i njomi.
  Cfare paradoksi monumenti i Gjergj Kastriotit ne ate shesh!!??
  Rrenqethese! Keqardhje!

 6. Ju shkefdhefsha rrobte ju degjeneratat dhe bushtrat e LGBT. Ju na tregoni Evropen po ja u shkerdhefsha Evropen ebushe srogaxhink dhe rracmuter. Ju po beni parada gay, dilni lakuriq me keq se peortitutat rrugeve, pallpheni.me ke tu dal.para, pini deoge, alkohol si derra dhe tani na tregoni Arabizimin ju rrobqira sw ju kemi frike nga feja dhe morali. Bythqira

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *