• |
ide | kryesore

Brad Pitt, konkurencë me Lewis Hamilton në Çmimin e Madh të Britanisë

-Instant, Paparazzi, Slider
Brad Pitt


Superylli i Hollivudit, Brad Pitt, dhe kampioni i Formula 1, Lewis Hamilton, i konsideruar si më i miri i të gjitha kohërave do të debutojnë së bashku në një film (që ende nuk është titulluar përfundimisht), me regji të producentit Joseph Kosinski, i cili së fundmi pasoi vazhdimin “Top Gun: Maverick”. Për këtë rast, duket se 59-vjeçari mori leje të posaçme për të kërcyer në xhiron e parë të paradës në Silverstone, si pjesë e filmit të ri (që pritet të dalë në kinema vitin e ardhshëm).

Siç raportohet nga “The Sun”, vendimi për ta bërë yllin e Hollivudit të “garojë” përkrah kampionit të Formula 1 megjithëse i rrezikshëmu zgjodh për të siguruar që goditjet të ishin sa më realiste. Në fakt, për këtë rast, Brad Pitt do të luajë rolin e një veterani të F1, i cili del në fushë për të mentoruar një talent të ri. Çfarë mënyrë më të mirë për të hyrë në këtë pjesë sesa të mësoni tregtinë nga më të mirët? Apo më mirë, drejtpërdrejt përkrah tij, në garën e Çmimit të Madh të Britanisë?

©LAPSI.AL


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *