• |
ide | kryesore

Nxehet fushata/ Belind Këlliçi nxjerr gishtin e mesit (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Këlliçi, Tiranë, Veliaj

Në një pikë kur na ndajnë më pak se tre javë nga zgjedhjet e 14 majit, kandidati i opozitës, Belind Këlliçi duket se ka vendosur të shtojë gazin në fushatë.


Në Facebook, Këlliçi ka postuar një foto ku shihet duke ngritur dy gishtat e mesit lart.


Mesazhi është i shkurtër: “Duart e Belos kështu i drejtohen korrupsionit në Tiranë.” 

Postimin e ka shoqëruar edhe me diçiturën: “Kam një mesazh për këdo që abuzon me taksat e qytetarëve të Tiranës!”19 Comments

    1. Sa palaco rilindasit, ju nuk i afroheni Kellicit, do tju vije dita te shkoni ne hale! Se keni problem ju, jeni pjesa me e neveritshme e shoqerise!

      1. O idiot kellici eshte rilindas i vene. Eshte dhendri Artan Shkrelit. Vazbdoni ju kaq naiv apo jeni te oaguar

  1. E ndërkohë që deputeti i Partisë Demokratike tha se në politik nuk mund të ketë ndarje burrë e grua pasi janë të barabartë, analisti Andi Bushati i tha se ai vetë, edhe pse ka pikëpamje të majta, do që në partitë politike të jenë të përfaqësuar edhe komuniteti LGBTQI.

  2. Ketij palaços se bashkise edhe karin ti nxjerresh nuk bene keq, perkundrazi e nderon kete kurve mashkull.

  3. Ja çfar mostrash ka partija demokratike njerez me te degjenerum qy ke sali berisha ilir meta dhe gjith oborri i tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *