• |
ide | kryesore

Rama si Borati/ Zbulohet si kopjon në fushatë (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit, Të fundit
Rama

Edi Rama në këtë fushatë i ngjan shumë më tepër kazakistanasit fiktiv, Borat se sa vetes së tij në fushatat e mëparshme.


Në një video montazh të bërë nga “Xhadat” në MCN tv, daljet e Ramës në fushatë ngjasojnë me personazhin e famshëm Borat, të filmave satirikë.


Mënyra si takon njerëzit, sjellja, kërcimet e çuditshme dhe puthjet vëllazërore që gazetari i quajtur Borat bënte me fshatarët e tij në sekuencën e filmit para se të nisej për Amerikë shkojnë paralel me fushatën tallava të Ramës për këto zgjedhje. Shihni videon:


34 Comments

 1. Hajde dele popull hajde
  Keta jane te perdhunuar qe ne shpelle
  ( kohen e paleolítit) brez pas brezi!
  Ndryshe Nuk ka shpjegim…
  Te shitesh e te votosh kete misogjen dhe poshterues serial te dinjitetit njerezor.

 2. O shqiptarë , po ju tallin ata që atdheun tonë e quanin dikur “atdheu rezervë”.

  Nëse nuk jeni të aftë t’i dilni për zot, të paktën mos shkoni në fushatën Portokalli ku poshtëroheni…

 3. 😂😂😂😂 Exactly!!!
  I drejtohet bythelepiresve dhe Injoranteve socialiste !!!😂😂😒

 4. Borxhi ka shkuar 120 % dhe ka rrezik drejt 175 % do shkoje deri ne 2030 me kete xhakajdur, kete lladro qe po q* ne bythe biznesin me ane te votave te pensionistave te rrjedhur!

 5. SI GJITHMONE KOPJON FJALIME KOPJON XHESTET QE KANE BERE PRESIDENTE TE NDRYSHEM !PRA NUK SHPETON DOT NGA SEMUNDJA QE KA VJEDH CDO GJE TRURI I TIJ I SEMURE NUK ESHTE NE GJENDJE TE BEJ PUNE VETEM MENDON SI TE RRJEPI CDO GJE H A JDUTI GJOBAXHI I SURRELIT!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *