• |
ide | kryesore

Karlie Kloss, nënë për herë të dytë

Paparazzi, Slider

Karlie Kloss zbuloi se do të bëhet nënë për herë të dytë, ndërsa ishte duke shkuar për në Met Gala 2023.


Modelja tregoi barkun e saj të rrumbullakosur me një fustan të zi Loewe trompe l’oeil të mbështjellë me perla ndërsa po largohej nga The Mark Hotel në NYC. “Unë nuk di si të stiloj një bark,” pranoi ajo ndërsa bisedonte me Emma Chamberlain, duke shpjeguar se ishte shtatzënë për herë të fundit gjatë pandemisë së koronavirusit.


Modelja Victoria’s Secret u bë nënë në mars 2021, kur ajo dhe bashkëshorti Joshua Kushner mirëpritën djalin Levi, tani 2 vjeç. “Mirë se erdhe në botë”, shkroi Joshua në Instagram në atë kohë, duke mos zbuluar fytyrën e foshnjës.Sa i përket Kloss ajo postoi një foto të ëmbël duke mbajtur dorën e të porsalindurit së bashku me datëlindjen e tij.

Dyshja ishin të fejuar për tre muaj para se të martoheshin në tetor 2018. Ata u martuan në veri të Nju Jorkut, vetëm për të mbajtur një ceremoni të dytë në Wyoming në qershor të vitit të ardhshëm. Në të njëjtin muaj, Karlie mohoi spekulimet për shtatzëninë dhe siguroi ndjekësit e saj në rrjetet sociale se ajo në të vërtetë “i pëlqente patatet e skuqura”./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *