• |
ide | kryesore

Francia Raisa nxit aludimet se nuk flet me Selena Gomez

Paparazzi, Slider

Francia Raisa, ka lënë të nënkuptohet se nuk komunikon më me këngëtaren, Selenan ndërsa po intervistohej.


Teksa ecte me qenin e saj gjatë fundjavës në zonën Studio City të Los Anxhelosit të dielën Francia  bëri gjithçka që mundi për të shmangur temën e Selenës – së cilës i dhuroi një veshkë në vitin 2017.


Ajo gjithashtu shmangu të fliste nëse ajo dhe Selena  ishin ende mike kur u pyet nëse gjërat ishin ende mirë mes tyre. Francia nuk e ndjek më Selenën në Instagram, sipas raportimeve, me atë të pyetur nga intervistuesi nëse gjithçka mes tyre është në rregull në fund të kësaj. Duke buzëqeshur pak para se t’i drejtohej pyetjes, ajo u përgjigj: “E diela është shumë argëtuese, është një ditë pushimi. Unë jam Francia dhe po rri me qenin tim”, duke iu shmangur plotësisht pyetjes për artisten.

Edhe pse iu shmang të gjitha pyetjeve  për Selenën, aktorja preku temën e dhurimit të organeve. E pyetur për dhurimin e veshkave, Raisa  nuk iu shmang pyetjes dhe tha: “Patjetër që do të flisja përsëri me dikë për dhurimin e organeve, procesin dhe gjëra të tjera. E kam bërë disa herë, nuk është diçka që unë e promovoj padyshim.” “Një ditë isha me shoqen time Lily dhe dikush erdhi tek unë dhe më tha ‘hej shoqja ime është ajo me të cilën fole disa vite më parë për dhurimin e veshkave dhe ajo është vërtet mirënjohëse’.

Në vitin 2017, Francia iu nënshtrua një operacioni pasi u bë donatorja e Gomez pasi u përball me komplikime shëndetësore që lidhen me diagnozën e saj të lupusit. Në mars të këtij viti (2023), Selena falenderoi Francian në dokumentacionin e Apple TV+, Dear, ku iu referua asaj si “shoqja ime më e mirë”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *