• |
ide | kryesore

Kylie Jenner i mohohet hyrja në festën Met Gala të Doja Cat

Paparazzi, Slider

Kylie Jenner u pa duke lënë festën e Richie Akiva, Doja Cat dhe Diddy  para se të mund të hynte.. “Ata nuk e lanë të hynte”, thotë një dëshmitar ekskluzivisht për Page Six. “Ata mbyllën derën sepse ishte mbi kapacitet.”


Një burim tjetër tregoi se Kylie mbërriti pas mesnate për t’u takuar me motrën e saj Kendall Jenner dhe Bad Bunny – të cilët ishin tashmë brenda – por kishte mbi 100 njerëz që bërtisnin për të shkuar te dera, duke shkaktuar një “skenë kaotike”. “Ajo vendosi të shkonte në shtëpi sepse nuk donte të ishte në një festë të mbushur me njerëz. Ajo rrallë shkon në klube.”Një burim tjetër tha se ata panë gjithashtu Janelle Monae dhe Evan Mock të largoheshin sepse dera ishte e mbyllur për shkak të kapacitetit. Thuhet se rreth 200 njerëz u larguan pas incidentit. Madje policët u shfaqën në një moment dhe nuk hynë brenda, por përkundrazi ndihmuan të menaxhonin turmat dhe të mbanin të pastër rrugën.

Ata me fat që ia dolën brenda përfshinin Gisele Bündchen, Emily Ratajkowski, Mary J Blige, Lil Nas X, Paris Hilton dhe vajza e Anna Wintour, Bee Carrozzini. Komediani Chris Rock doli në pistën e kërcimit dhe Teyana Taylor bëri një performancë surprizë. Bashkëprezantuesi Diddy gjithashtu këndoi për 20 minuta, tha një pjesëmarrës, i cili gjithashtu zbuloi se kamarierët ishin veshur si i nderuari i Met Gala, Karl Lagerfeld./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *