• |
ide | kryesore

Ironia epike e Ambrozia Metës me gjoksin e Çilietës

Arkiva, Paparazzi, Pikante

Prej ditësh rrjeti ka shpërthyer në komente me grupin e çingijeve që po i japin mbështetje “falas” Lalit. Por mes tyre më therëset kanë qenë ato ndaj  kllounëve që e kanë dredhur duke u zhgarravitur fbithmonë pas partisë që është në pushtet, si Ermal Mamaqi apo Çiljeta.


Për këtë të fundit një nga më pikantet e ka bërë gazetarja Ambrozia Meta: “Mendoj që kalimi i Çiljetës te mazhoranca, në përkrahje të Veliaj, nuk ka kurrfarë peshe dhe ndikimi, tashmë që ajo ka bërë operacion për zvogëlimin e gjoksit” ka shkruar Meta në faqen e saj në Facebook.


©Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *