• |
ide | kryesore

Emily Ratajkowski: Po pres të vij e duhura, kam hequr dorë nga meshkujt

Paparazzi, Slider

Emily Ratajkowski po i mban të hapura opsionet e saj. Modelja i tha HommeGirls këtë javë se do t’i pëlqente të dilte me një grua sapo të vinte e duhura.


“Do të doja shumë. Duke pritur që të vijë e duhura,” i tha Ratajkowski publikimit. “Unë kam qenë gjithmonë dikush që tërhiqem më shumë nga atmosfera sesa nga fiziku, kështu që ndonjëherë ajo do të më godasë rastësisht dhe do të jem si  më tërheq ky person!” Ratajkowski doli si biseksuale nëntorin e kaluar, disa muaj pasi finalizoi divorcin e saj nga Sebastian Bear-McClard. Që atëherë, ajo është parë së bashku me Pete Davidson, Eric Andre dhe një “burrë misterioz” – i cili thuhet se ishte nipi i një miliarderi – në tre ndeshje të ndryshme basketbolli.


Së fundmi, modelja u pa duke u puthur me Harry Styles në Tokio. Ratajkowski shtoi se Meg Thee Stallion përfaqëson “bukurinë ” për të. Megjithatë, ajo nuk është e interesuar të nxitojë gjërat. “Kjo është hera e parë që kam qenë beqare në jetën time”, tregoi Emily. “Jam krenare për veten time. Versioni më i ri i vetes sime [ndoshta] do të ishte vendosur për një djalë të mesëm vetëm për të pasur një [të dashur]. Më vjen mirë që nuk jam më në atë epokë.”

Ratajkowski shtoi se ajo është mendjehapur kur bëhet fjalë për të takuar njerëz. “Unë kam shkuar vetëm në një takim nga një aplikacion, por ishte me dikë me të cilin kisha edhe miq të përbashkët,” tha ajo. “Unë jam me të vërtetëe hapur për të takuar njerëz në çdo mënyrë! Por unë mendoj se marrëdhëniet e përbashkëta janë gjithmonë një mënyrë e mirë për të verifikuar njerëzit.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *