• |
ide | kryesore

Arrestohet personazhi viral Hasbulla

Paparazzi, Slider

Personazhi viral, Hasbulla-i është arrestuar në Dagestan, për bllokim të trafikut së bashku me disa nga miqtë e tij.


Raportimet pohojnë se pasi kanë shqetësuar drejtuesit e tjerë në rrugë, Hasbullai dhe ata që ishin me të në makinë, janë ndaluar dhe më pas janë arrestuar.


Sipas deklaratave që dhanë, ata po festonin dasmën e mikut të tyre.

Po kush është Hasbulla-i?

Djali rus vuan nga një çrregullim gjenetik në të cilin trupi i tij nuk është në gjendje të prodhojë një hormon të rritjes, duke e bërë atë të jetë shumë më i vogël se mesatarja e një mashkulli të rritur. Edhe pse shumë besojnë se ai është një fëmijë i vogël, ylli viral është në fakt një i rritur dhe disi çuditërisht po i afrohet ditëlindjes së tij të 21-të.

Disa nga meme-t viralet:1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *