• |
ide | kryesore

Meta optimist: Fitorja në trekëndëshin Tiranë-Durrës-Elbasan, e padiskutueshme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kur na ndajnë vetëm pesë ditë nga zgjedhjet e 14 majit, kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta shprehet optimist për rezultatet.


Në një mesazh në ‘Facebook’ Meta thekson se fitorja do të jetë e padiskutueshme në bashkitë Tiranë-Durrës-Elbasan.


“Fitorja në trekëndëshin Tiranë-Durrës-Elbasan është e padiskutueshme.
Bashkë🤝Fitojmë!✌️🇦🇱
#PartiaLirisë #BashkëFitojmë #Shqipëria #Tirana #Elbasan #Durrës #14Maj #NdryshimMeÇdoCmim”, shkruan Meta.

Reagimi i Ilir Metës vjen edhe pasi një sërë sondazhesh të publikuara nga kanalet televizive shqiptare flasin për një avantazh të bollshëm të Partisë Socialiste në shumë prej bashkive të Shqipërisë, përfshi Tiranën, Durrësin dhe Elbasanin.5 Comments

  1. Për Berishën, Metën, Dodik dhe Bećirović, BE dhe NATO kanë vetëm zyrtarë të korruptuar që shiten dhe blihen lehtësisht nga qeveria në Tiranë.

    Më herët, mediat boshnjake kanë ngritur dyshime të forta për lidhjet e Bećirović me qarqet radikale islamike dhe burimet e financimit të Institut të tij.

  2. Tamam , tani më shumë se kurre eshte koha vetem per para… Investimet e medhaja qe nuk i kthehen ne benefite qytetareve i kemi lene mbrapa

  3. a ku jeni bashku dy rrota kari bashke ….Ne trekendeshin Tirane-Durres-Elbasan do marresh karin ne pidh te monikes dhe slobodankes o hajdut i floririt dhe spiun i sigurimit

  4. Tallen keta apo jane budallej! o Berishe e Ilir Meta, Ju i fitoni keto zgjidhje ne qoftese ridhjerja nuk ka vendosur ti vjedhe ato, siç ka bere ‘ne 15’ 17’19’21… Mos genjeni njerezit! I kerkuat njerezit ne protesta, dolen me Berishen e me Mete, nuk i vazhduat e ç’bete , nje verre ne uje!! Mos mbani shprese tek perfaqesuesit e Evpoes, e as tek organizmat e tyre, e kane shitur Shqipreine me kohe tek banda!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *