• |
ide | kryesore

Babai i Francia Raísa flet për raportin e saj me Selena

Paparazzi, Slider

Babai i Francia Raísa thotë se vajza e tij u përball me Selena Gomez sepse ajo nuk ndaloi së piri pasi alumi “Grown-ish” i dhuroi një veshkë këngëtares.


Kur u pyet pse Raísa nuk u shfaq në dokumentarin e ri të Gomez, “My Mind & Me”, Renán Almendárez Coello konfirmoi thashethemet e vjetra se vajzat kishin një mosmarrëveshje. “Dashuria, paratë dhe fama ndryshojnë të gjithë botën, përfshirë Selenën”, tha ai në “Primer Impacto” nëntorin e kaluar.


Pritësi më pas pyeti nëse pasojat e tyre ishin “provokuar” nga pirja e Gomez. “Ka një ndryshim kur Selena është duke pirë,” u përgjigj Coello. “Francia i tha Selenës se ajo nuk ia dha veshkën që të mund të dilte dhe të pinte.” Coello më pas lëshoi një paralajmërim për aktoren : “Kujdes. Jini vërtet të kujdesshëm.”

Në vitin 2017, Raísa i dhuroi një nga veshkat e saj Gomez, e cila vuan nga lupusi. Artistja, dokumentoi procedurën mjekësore, duke ndarë imazhe të saj dhe Francia. “Nuk ka fjalë për të përshkruar se si mund të falënderoj shoqen time të bukur Francia Raisa”, shkroi Selena në atë kohë në Instagram. “Ajo më dha dhuratën dhe sakrificën më të madhe duke më dhuruar veshkën e saj. “Jam jashtëzakonishte bekuar. Të dua shumë motër.”

Megjithatë, thashethemet se gratë po grindeshin u shfaqën vitin e kaluar pasi Gomez e quajti Taylor Swift “miken e saj të vetëm në industri”. “Unë kurrë nuk përshtatesha me një grup të lezetshëm vajzash që ishin të famshme. Mikja ime e vetme në industri është me të vërtetë Taylor Swift, kështu që më kujtohet se ndihesha sikur nuk i përkisja”, tha Gomez për Rolling Stone nëntorin e kaluar. Raísa iu përgjigj intervistës duke shkruar  “Interesante” nën një postim në Instagram./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *