• |
ide | kryesore

Gazetari i News24 dëbohet me dhunë nga takimi i PS

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
News24

Incident i rëndë në Bulqizë. Gazetari i News24, Enver Doçi është dëbuar me dhunë nga takimi i Partisë Socialiste.


Mësohet se truproja e ministres Belinda Ballukut ka dëbuar gazetarin Doçi, ndërkohë që ky i fundit donte që të ndiqte takimin elektoral të zëvendëskryeministres. Duke mos u mjaftuar me kaq, truproja e Ballukut ka tentuar që të godiste gazetarin.


E gjithë ngjarja ndodhi para takimit elektoral që do të mbante Balluku me banorë të zonës.7 Comments

  1. “Do merrje 30 mijë lekë për Sali Berishën”, publikohet biseda, si blehen votat për kandidatin e Tropojës

  2. U ringjall enveri. Rama po ben gjithcka per te mbajt pushtetin e tij duke vrar me qindramijra shqiptar…… i bej thirrje amerikes ta ndaloj kete diktature….. respekt per shqiptaret e vrare nga rama……. Nje min heshtje. Ropt kush pjerth….. flm

  3. disa foto ku në mbështetje të Belerit për këtë qëllim, ëhstë edhe anti-shqiptari i njohur si Babis Karathanos i cili është shpallur non-grata nga Shqipëria që prej vitit 2019. Ky i fundit siç duket është aktivizuar në fushatën elektorale të Fredi Beler ii cili është kandidati i koalicionit Berisha-Meta-Dule në Himarë.

  4. E pastaj çar problemi ka o i pa emër 17:35.Me që kemi Ramën dhe spakun lajmëroi ti arrestojnë këta të di nëse qekan të tillë.

  5. O Zot për çfarë flitet në lajm e çfarë shkruan ky idioti patronazhist i pa emër!!!Aty dhunohet gazetari ky i bie fyellit në një vrimë, Berisha,Meta.Nuk shikon që tani monizmi Edvinian po kalon në dhunë të hapur por flet kodra mas bregut.Po patjetër është patronazhist dhe si intereson çka bëhet. Kështu janë mësuar,me dhunë që 1944.Bijte e nipat e atyre janë dhe kot s’thonë që kanë kujt t’i ngjajnë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *