• |
ide | kryesore

Liam Payne i jep fund lidhjes me modelen

Paparazzi, Slider

Liam Payne thuhet se është ndarë nga e dashura e tij modele Kate Cassidy pasi ajo besohet se është larguar nga shtëpia e tij.


Artisti dhe modelja amerikane, Kate thuhet se kanë kërkuar kohë për lidhjen e tyre pas dhjetë muajsh. Çifti doli publikisht me romancën e tyre vitin e kaluar dhe janë parë në një sërë ngjarjesh gjatë kohës së tyre së bashku.


Ata bënë debutimin e tyre rreth Halloween-it ndërsa dolën në Londër së bashku të veshur si ish-çifti i viteve ’90, Pamela Anderson dhe rockeri i Motley Crue, Tommy Lee. Megjithatë tani, pretendohet se gjithçka ka marrë fund. “Liam dhe Kate u ulën pasi ai u kthye nga LA dhe vendosën se nuk po funksiononte. “Nuk kishte asnjë grindje të madhe apo asgjë – thjesht ata të dy vendosën reciprokisht të shkonin në rrugët e tyre të ndara,” tha një burim për The Sun. “Liam e di se është vendimi i duhur, ai është futur në muzikën e tij dhe pjesën tjetër të vitit është i mbushur me punë,” shtuan ata.

Këngëtari thuhet se është duke përfunduar albumin e tij të fundit, ku këngët e reja janë “më të mirat e tij”. Kate i kishte zyrtarizuar gjërat në Instagram me Liam në dhjetor, teksa ai konfirmoi zërat pas një fotoje që ajo ndau duke pozuar së bashku në një tapet të kuq. “Kush është ai djaloshi me fat pranë jush?”  shkroi Paynenën postimin e të dashurës së tij. Ai shtoi: “Epo, seriozisht, dukesh fantastike, mund të ta thoja dhe live pase  je në divanin pranë meje, por ti e di teknologjinë dhe telefonat”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *