• |
ide | kryesore

Mashtrimi 36 mijë euro me çanta false, arrestohet 30-vjeçarja

Arkiva, Lajme, Të fundit
çanta

Një 30-vjeçare është arrestuar ditën e sotme në Tiranë, pasi dyshohet se i ka shitur çanta false si origjinale një klienteje me vlerë 36 mijë euro. Policia bën me dije s enë pranga ka rënë shtetasja me iniciale E.M, banuese në Tiranë.


30-vjeçarja dyshohet se i ka shitur një shtetaseje, 9 çanta si të markave, kundrejt çmimit 36 000 euro, me pretendimin se ishin origjinale. Nga veprimet hetimore ka rezultuar se shtetasja E. M. kontrabandonte çanta si të markave, në Shqipëri, dhe më pas i shiste ato online, me çmime të konsiderueshme.


Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.1 Comment

  1. “Montazhet qesharake, shpifjet dhe trillimet që bëhen për t’i fryrë përçarjes së demokratëve janë shërbimi më i mirë për Ramën. Nuk mbahen dot me sajesat e minutës së fundit, gënjeshtrat e dala boje para gjithë botës”Dyshja salih-metaj po ben gjithcka me rublat ruse tani ne loje kurvat e shpellkareve te cecenit salih

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *