• |
ide | kryesore

Jack Harlow, pjesë e botës së aktrimit

Paparazzi, Slider

Jack Harlow  po përgatitet për publikimin e filmit të tij të parë artistik, dhe tashmë ka vështrimin e tij në të ardhmen dhe të gjitha mundësitë e tij të shumta.


Harlow kaloi në tapetin e kuq të enjten në premierën e filmit të tij të ri, White Men Can’t Jump, në Teatrin El Capitan në Hollywood, dhe ai foli me Kevin Frazier të ET rreth pritjes së ngrohtë që mori për rolin e tij. “U ndjeva mirë!” tha Harlow. “Më bën të uritur, dua më shumë. Dua të vazhdoj, e di?” “Është thjesht një shije dhe ishte e mrekullueshme, por jam i emocionuar që do të vazhdoj të lëviz,” shtoi reperi, i cili luan në xhirimin e komedisë sportive të 1992 përballë Sinqua Walls.


Duke parë kohën e tij në xhirime, ai lavdëroi Walls që i mësoi shumë për aktrimin, për jetën dhe për të jetuar shëndetshëm, duke thirrur: “Unë jam një njeri i ndryshuar pas punës me Sinqua!” Filmi shënon gjithashtu një nga projektet e fundit për të ndjerin Lance Reddick – i cili vdiq tragjikisht nga sëmundja e zemrës në moshën 60-vjeçare në mars. “Kam pasur rreth dy ditë në xhirime me Lance dhe  ishte një kënaqësi absolute ta kisha pranë,” kujtoi Harlow. “Më vjen shumë mirë që solle legjendën. Pusho në paqe për Lance.”

Ndërsa Jack  është i emocionuar për të ardhmen e tij në film, ai nuk po e lë muzikën pas. Kohët e fundit artisti publikoi një album të ri, Jackman, i cili është pritur me vlerësim dhe lavdërim të gjerë nga fansat dhe kritikët./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *