• |
ide | kryesore

Gruaja godet burrin me thikë në Paskuqan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Paskuqan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në një familje në Paskuqan.


Sipas policisë rreth orës 20:50, një shtetase me iniciale R. A., dyshohet se gjatë një konflikti, ka goditur me mjet prerës bashkëshortin e saj, shtetasin A. Sh., 25 vjeç.Sipas të njëjtave burime, për pasojë 25-vjeçari është lënduar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Një grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *