• |
ide | kryesore

Shakira dhe Lewis Hamilton nxisin aludimet për romancë

-Instant, Paparazzi, Slider


Darka e Shakira dhe Lewis Hamilton pas Çmimit të Madh të Miami F1 është një nga temat e nxehta të kësaj jave. Një video ka qarkulluar në rrjetet sociale ku shfaqet këngëtarja  në restorantin Cipriani nën shoqërinë e Lewis. Përveç kësaj, gjatë garës, ajo u pa edhe duke biseduar me Tom Cruise.

Deri të mërkurën, askush nuk dukej se e dinte nëse ata njiheshin më parë ose nëse kishin miq të përbashkët. Por së fundmi gjithçka ka ndryshuar.Është konfirmuar se Shakira e ka parë sërish Hamiltonin. The Sun dhe Daily Mail kanë publikuar fotografi në të cilat ajo shihet duke hipur në një jaht në brigjet e Majamit, së bashku me pilotin dhe miqtë e tjerë të tij.

Megjithatë, ajo që bie më shumë në sy është qëndrimi i artistes.  Mbetet për t’u parë nëse Hamilton është arsyeja pse ajo është e lumtur apo është për shkak të publikimit të këngës së saj të re Acrostico. Javën e kaluar Shakira u lidh me Tom Cruise, me të cilin u pa duke buzëqeshur në GP në Miami. Sipas një personi të afërt me këngëtaren, Shakira ka kaluar shumë mirë me aktorin e njohur të dielën e kaluar. Megjithatë, ajo nuk do të mendonte të kishte asnjë lloj marrëdhënieje me të.

“Shakira kaloi një kohë të mirë duke u shoqëruar me Tom në F1, por ajo nuk ka interes të takohet me të”, tha një burim për US Weekly.”Ai ishte vërtet i këndshëm dhe ajo e shijonte shoqërinë e tij, por  nuk është e fokusuar në takimin me të apo me dikë tjetër për momentin. Ajo ka shumë në pjatën e saj dhe është e fokusuar tek fëmijët dhe karriera për momentin./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *