• |
ide | kryesore

Kamza mbyll votimin, rezultati pritet të dalë brenda orës 20:00

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Është mbyllur votimi në bashkinë e Kamzës, ku deri në orën 18:00 sipas KQZ, kanë votuar 25226 qytetarë, nga 60234 zgjedhës në total.


Në këtë bashki duke qenë se votimi është kryer elektronikisht, mendohet se rezultati do të dalë brenda orës 20:00 të mbrëmjes së sotme.


Kujtojmë se elektronikisht është votuar edhe në Elbasan dhe Vorë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *