• |
ide | kryesore

Ledina Alolli denoncon presionet e administratës në Korçë: Qëndroni larg

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ledina Allolli kanditja e koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë e Korçës ka votuar rreth mesditës dhe më pas ka denoncuar presionin që sipas saj po iu bëhet votuesve.


Ajo tha se punonjës të administratës po intimidojnë votuesit.


“Në lagjen 17 kam informacione që më sinjalizojnë që punonjës të administratës po intimidojnë votuesit. Ju bëj thirrje të qëndrojnë larg këtij procesi”, deklaroi Alolli.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *