• |
ide | kryesore

Votojnë dy kandidatët për bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj dhe Roland Bejko

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili po kandidon për një tjetër mandat, ka votuar së bashku me bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa në Parkun Olimpik. Ndërkohë kandidati tjetër për Bashkinë e Tiranës, Roland Bejko ka votuar së bashku me bashkëshorten e tij në shkollën “Gustav Mayer”. Ky i fundit e cilësoi këtë një ditë të madhe për demokracinë.


“Sot është dita ta refuzojnë kapjen e tregut të Tiranës nga krimi i organizuar e oligarkia. Qytetarët duhet të mbështesin me votën e tyre alternativën më të mirë. Në bashkëpunim me qytetarët ne do të zhvillojmë turizmi dhe shërbimi ndaj qytetarët do të jetë në mënyrën më të mirë të mundshme. I vetmi demokrat në garë është Bejko dhe PD-ja të tjetër kanë bërë divorc e kanë ndjekur nga pas të shkuarën, nëse duan shqiptarët të jenë të sunduar nga e shkuara atë votojnë për ta. Sot e kanë ditën të çlirohen prej tyre. Unë jam misionar në këtë parti e do të vazhdojë të bëj politikë.”, tha Bejko. 
1 Comment

  1. Roland & “Reloand”, ke bere zgjedhjen e GABUAR. Kur nuk te do FISI YT, me mire te PIRDHESH. Mos HARRO “15 minuteshin e zorrosit” o PLEHRE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *