• |
ide | kryesore

Hailey Bieber: Arsyeja pse kam frikë të bëhem nënë

Paparazzi, Slider

Hailey Bieber është e sinqertë për rezervat e saj kur bëhet fjalë për të pasur fëmijë me bashkëshortin e saj, Justin Bieber.


Në një intervistë të re me The Sunday Times, Hailey pranoi se ndërsa dëshiron fëmijë, ajo ka frikë nga shqyrtimi që mund të përballet fëmija i saj si një nënprodukt i të pasurit prindër të famshëm.


“I dua shumë fëmijë, por kam frikë. Mjafton që njerëzit të thonë gjëra për burrin tim ose miqtë e mi. Nuk mund ta imagjinoj që të përballem me njerëzit që thonë gjëra për një fëmijë,” tha Hailey për gazetën. Ajo shtoi, “Ne mund të bëjmë më të mirën që mundemi për t’i rritur ata. Për sa kohë që ata ndihen të dashur dhe të sigurt.”

Deklarata, vjen mes një viti të vështirë për modelen e cila ndau se viti 2023 ka sjellë disa nga “momentet më të trishtuara, më të vështira” me të cilat ajo është përballur deri më sot. Duke marrë në Instagram Stories muajin e kaluar, 26-vjeçarja u shpreh e sinqertë për shëndetin e saj mendor në një mesazh për fansat.

“Më pëlqen të bëj shaka se si ndihem sepse ndonjëherë është më e lehtë sesa të pranoj se po e kaloj një kohë të vështirë”, shkroi Bieber. “Por me të vërtetë që nga fillimi i vitit 2023, kam pasur disa nga momentet më të trishtuara, më të vështira që kam pasur ndonjëherë në jetën time të rritur dhe mendja dhe emocionet e mia kanë qenë të brishta për të thënë të paktën”.  Megjithëse Hailey nuk iu referua drejtpërdrejt asaj që e kishte bërë vitin kaq sfidues për të, ajo ka qenë në qendër të një drame me ish partneren e Justin Selena Gomez, muajt e fundit./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *