• |
ide | kryesore

Katy Perry rikujton incidentin në kurorëzimin e Mbretit Charles

Paparazzi, Slider


Katy Perry  ishte në Angli në fillim të këtij muaji për ceremoninë e kurorëzimit për Mbretin Charles III – ku ajo dhe Lionel Richie performuan. Megjithatë, një moment u bë viral pa dashje kur ajo nuk mundi të gjente vendin e saj brenda Westminster Abbey.

“Epo, unë thjesht dua që të gjithë ta dinë, faleminderit shumë për shqetësimin tuaj,” tha Perry ndërsa fliste me Denny Directo të ET pas shfaqjes së re të së dielës American Idol. “E gjeta vendin tim. E dini, memet janë meme dhe mua më pëlqen. Kur shikon  në një drejtim për pesëmbëdhjetë sekonda, papritmas interneti pushton.”

Perry me sa duket priste që edhe interneti të bënte “meme” veshjen e saj për Javën e Disney-t të së dielës në Idol. Ashtu si çdo vit, Perry u zbukurua për episodin me temë speciale, duke u veshur si Elastigirl (a.k.a. Mrs. Incredible) nga The Incredibles.

“Kam kuptuar se Dita e Nënës dhe Nata e Disney-t ishin e njëjta natë. Kisha një kostum krejtësisht të ndryshëm — ndoshta nuk do ta shohim kurrë, ndoshta do ta shohim herën tjetër — por unë shkova, “Jo, duhet të jem nëna më ikonike e Disney-t, dhe është Elastigirl.” Sipas Katy, ajo kaloi shumë kohë duke parë filmin me vajzën e saj 2-vjeçare, Daisy, të cilën e ndan me Orlando Bloom, për t’u përgatitur për mishërimin e personazhit ikonik. “Ne po e shikonim filmin disa herë javën e kaluar, në mënyrë që të mund të futesha në rol, por ishte e mrekullueshme”, tregoi këngëtarja. /Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *