• |
ide | kryesore

Luçiano Boçi reagon pas humbjes në Elbasan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
boçi

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë e Elbasanit, Luçiano Boçi ka reaguar lidhur me zgjedhjet vendore. Në një status në Facebook, Boçi ka falënderuar mbështetësit e tij që i besuan.


“Me mirënjohje dua të falenderoj të gjithë qytetarët, banorët e bashkisë së Elbasanit që dolën sot për të votuar. Dua të falenderoj të gjithë ata që më besuan dhe më mbështetën me pasionin për ndryshimin.


Dua të falenderoj gjithashtu të gjithë vëzhguesit, komisionerët, drejtuesit politikë dhe bashkëpunëtorët e mi të afërt me të cilët ndamë këtë rrugëtim të vështirë, por të bukur, i cili më afroi edhe më tej me qytetarët e mi dhe me qytetin të cilit i përkas.

Rezultati i këtyre zgjedhjeve mbart një numër elementësh të kontestueshëm, që media i dëshmoi dhe konfirmoi në Elbasan përgjatë kësaj dite. E keqja është institucionalizuar tashmë në vendin tonë dhe pajtimi me të shpresoj të jetë thjesht një episod. Njeriu nuk resht asnjëherë së luftuari më të!” – shkruan Boçi në një status në rrjetet sociale. /LAPSI.al7 Comments

 1. Mire o te keqen mire.
  Te njejtat qe na thoshte dhe luli.
  Po ju na cat trapin, qe me ne ata nuk mund te bejn ca ben me lulin.
  Tani beni prap nja 3-4 kuvende partie. Dhe bjerini njeri tjetrit me ca tu zer dora. Dhe ne zgjedhjet e 2025, prap njelloj.

 2. ik mer bythqir. thuaj qe humba se jam burr kurv e aq keri justufikimet pall kari. hapi rrugen te rinjve se ti vec te humbesh di

  1. ky esht fiks si koçi te teta hollga kur humbi ky doli dhe e pranoj humbje tani na u be pishman o luç bash boçi ke burrni apo ske pa leje na e quan veten dhe profesor ti more luç bash boçi je nje turp dhe nje tradhtar për Elbasanin deri ketu shkon ti luç bash boçi karrjera jote për politik mori fund

 3. o luç bash boçi o kolopuci i çiftit meta berisha ju duhet te largoheni fere dhe ti hapni rruge nje te rinjve dhe plitika juaj berishjane duhet të marr fund nje her e pergjithmon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *