• |
ide | kryesore

Aksident në Librazhd, makina bie në humnerë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Librazhd, në vendin e quajtur kthesa e “Lapidarit”.


Raportohet se një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.


Në automjet kanë qenë 3 persona, ndërsa një prej tyre është në gjendje të rëndë.

Në vazhdim pritet edhe një njoftim nga ana e policisë, për të mësuar më shumë detaje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *