• |
ide | kryesore

Justin Long nxit aludimet se është martuar me aktoren

Paparazzi, Slider

Justin Long dhe Kate Bosworth mesa duket janë martuar vetëm një muaj pasi konfirmuan fejesën e tyre. Ndërsa reflektonte për xhirimet e filmit “Barbar” në Bullgari në një episod të fundit të podkastit të tij, “Jeta është e shkurtër”, 44-vjeçari e quajti Bosworth “gruan e tij”.


“Unë isha atje ndërsa po bija në dashuri me gruan time tani,” i tha ai mysafires Kyra Sedgwick. “Ajo erdhi për vizitë dhe unë kurrë nuk kam qenë rehat me vizitat e caktuara. Më pëlqen ta ndaj marrëdhënien… Por, po, më pëlqeu ta kisha atje dhe thjesht kaluam kohën më magjike.” Bosworth më pas me sa duket konfirmoi martesën e tyre të dielën pasi postoi një foto me grupin e saj të dasmës nërmes Instagram Story. Më pas ajo ndau një foto të dytë ku Long – po pozonte me prindërit e saj.


Vetëm muajin e kaluar, aktori konfirmoi se i kishte propozuar. “Ajo tha PO… për të qenë e ftuar në @lifeisshortpodcast! Dhe për pyetjet e tjera pak më të rëndësishme që ndryshojnë jetën, “shkroi ai. “Ndihem përjetësisht mirënjohës që gjeta një partner që e bën çdo ditë kaq të mbushur, prania e të cilit është një kujtim i bukurisë dhe shkurtësisë së jetës dhe që më bën të qesh që nga momenti kur zgjohemi derisa zë gjumi. I çmoj ditët që kemi kaluar dhe ato që do të vijnë.”

Të sapomartuarit fillimisht ndezën thashethemet e fejesës gjatë debutimit të tyre në tapetin e kuq në ceremoninë e Oscars 2023 të Vanity Fair në mars. Ndërsa dyshja pozonin së bashku për foto, fansat vunë re një unazë diamanti në  dorën e majtë të Kate./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *