• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Pezullohet lundrimi në Vlorë

Lajme, Të fundit
Durrës

Mjetet e vogla lundruese dhe ato të peshkimit janë pezulluar për shkak të përkeqësimit të motit në Vlorë.


Sa i përket anijeve të transportit ndërkombëtar, do të vazhdojnë të operojnë normalisht.


Sipas njoftimit zyrtar, përmirësimi i situatës hidrometeorologjike të përkeqësuar në gjirin e Vlorës dhe jashtë saj për mjetet e vogla lundruese dhe të peshkimit do të jetë mbas orës 16:00 datë 17 maj.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *