• |
ide | kryesore

Rita Ora zbulon detaje të reja rreth martesës me regjisorin

Paparazzi, Slider

Rita Ora ka zbuluar detaje të reja për martesën e saj me bashkëshortin Taika Waititi. Në një intervistë me “Glamour UK” të hënën, këngëtarja e “Let You Love Me” foli për planifikimin e dasmës së saj top-sekret me regjisorin.


“Dasma ishte planifikuar për dy deri në tre ditë, kur unë isha jashtë ciklit, siç e quaj kur nuk jam në modalitetin e ciklit të albumit,” tha këngëtarja 32-vjeçare për median. “Fëmijët e tij ishin aty, dhe unë me të vërtetë doja që ata të ishin pjesë e saj. Ishte ose atëherë ose na u desh të prisnim për shekuj.” Ajo vazhdoi, “Unë nuk do doja ta bëja pa fëmijët e mi atje. Kështu, ne thjesht e kuptuam dhe ia dolëm. Dhe ishte perfekt.”


Ora – e cila konfirmoi publikisht martesën në janar – elaboroi gjithashtu vendimin e saj për ta mbajtur martesën private. “Disa femra pëlqejnë të ndiejnë atë vëmendje të veçantë të vërtetë atë ditë. Dhe të gjithë janë të ndryshëm. Dhe për mua – mendoj se me punën time është e gjitha… është shumë e drejtuar nga vëmendja – doja ta mbaja private sepse jeta ime dhe karriera ime nuk janë”, shtoi ajo./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *