• |
ide | kryesore

Veliaj në delir: Pres të bashkëpunojmë me Belindin dhe Arlind Qorin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Teksa kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Tiranën, Belind Këlliçi tha se do të uronte Erion Veliajn nëse ai humbte, ky i fundit ka zbuluar nëse Këlliçi i .


Në një komunikim për News24, Veliaj pasi fitoi bindshëm në Tiranë një tjetër mandat, tha se nuk kishte marrë ende një mesazh urimi nga Këlliçi, ndërsa shtoi se pret që të bashkëpunojë me të apo dhe kandidatët e tjerë që garuan për bashkinë e Tiranën.


“Mesazh nuk kam marrë. Kam marrë një mesazh që e keni marrë të gjithë; a jeni të mërzitur? Ju ka ardhur në majë të hundës. Por skam marrë mesazh tjetër. për Belinidin, markon, Arlindin, i uroj gjithë të mirat. Mezi pres që të bashkëpunojë me ta, Jo q të bëhen socialistë, por të bashkëpunojmë për punë të mira. Është reale mundësia për bashkëpunim. E shoh që të bashkëpunojë me njerëzit e Blenidin dhe jo me ata të Ilir Metës. Mund të ketë më shumë vullnet te doktor Alimehmeti që ta çojë para Tiranën”, tha ai.9 Comments

  1. Po nuk me munde, bashkohu me mua. – Matrix

    Eshte interesante, te gjithe pushtat demokrat behen socialist e kurre anasjelltas.

    Mos me thoni per Saliun se komunist ka qene dhe komunist do ngeli sa te kete frymen e fundit.

    Por eshte interesante, se ne kete boten Shiptare dy kategori nuk ndryshojne kurre. 1 Komunisti dhe 2 Budallai.

    1. E di kete rast, mund edhe ta permendja, kam bere habi kur ndodhi. Por kam krijuar opinion se nuk eshte socialist pamvarsisht se ishte ne ate parti. Mund te kete qene patronanzhist. I mbaroje detyra dhe u kthye ne origjine. Keshtu kam menduar per ate person, mund te jem edhe gabim pasi thjeshte hamendsim e kam.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *