• |
ide | kryesore

“Hajdutë për para…”/ Aktivistët e “Lëvizjes Bashkë” i prishin festën socialistëve në Njësinë 5 (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Teksa numëroheshin kutitë e fundit në njësinë 5 në kryeqytet dhe fitorja ishte dukshëm në anën e Erion Veliajt dhe PS-së, socialistët ishin padyshim të ekzaltuar me arritjen e tyre.


Por aktivistët e “Lëvizjes Bashkë” ishin të vetmit që i bënë opozitë festës së zakonshme të Partisë Socialiste në kutitë e fundit të njësisë 5 pranë shkollës “Vasil Shanto”.


Britmave të triumfit të socialistëve, aktivistët iu përgjigjën duke thirrur “hajdutë” dhe “sistem i korruptuar”.


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *