• |
ide | kryesore

Jamie Foxx, në rehabilitim pas komplikacionit shëndetësor

Paparazzi, Slider

Jamie Foxx dyshohet se po vazhdon trajtimin mjekësor në Çikago pasi u shtrua në spital në Atlanta për një “komplikacion mjekësor” të panjohur.


Vajzat e Foxx, Corinne dhe Annalize ishin  në qytetin Windy gjatë fundjavës për të kaluar kohë me artistin raportoi TMZ. Ndërsa nuk dihet qendra specifike e rehabilitimit ku thuhet se po qëndron Foxx, disa burime thanë se objekti është i specializuar në rikuperimin e goditjes në tru, dëmtimin traumatik të trurit, dëmtimin e palcës kurrizore dhe rehabilitimin e kancerit.


TMZ pretendoi se një burim u tha atyre se Foxx mbërriti në këtë objekt të Çikagos në fund të prillit. As ai dhe as familja e aktorit nuk e kanë specifikuar se çfarë lloj komplikacioni mjekësor ka përjetuar, por Corinne mohoi një thashethem javën e kaluar se familja e tyre “po përgatitej për më të keqen”.

“Përditësim nga familja: E trishtuar të shoh se si po shpërthejnë mediat”, tha ajo në Instagram. “Babai im ka qenë jashtë spitalit për javë të tëra, duke u rikuperuar”,shtoi Corinne. “Faleminderit për lutjet dhe mbështetjen e të gjithëve!”

Edhe pse Nick Cannon ka ndërhyrë për të zëvendësuar Foxx-in si prezantues i “Beat Shazam”, rrjeti njoftoi se Corinne dhe babai i saj po planifikojnë të drejtojnë një shfaqje të re  “We Are Family”, e cila do të ketë premierë diku në 2024. Shfaqja do të shfaqë të afërmit e personazheve të famshëm duke performuar duete me ta. Para shtrimit në spital, Jamie ishte duke xhiruar thrillerin “Back in Action”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *