• |
ide | kryesore

Duke punuar në një pallat në Vlorë, 60-vjeçari bie nga lartësia dhe humb jetën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Fushë, ambulancë,

Një 60-vjeçar në Vlorë ka humbur jetën pasi ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim, ku po punonte.


“Rreth orës 11:55, në lagjen “Uji i Ftohtë”, shtetasi A. P., rreth 60 vjeç, duke punuar në një pallat në ndërtim, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën në spital”, njofton policia.


Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *