• |
ide | kryesore

Flet për herë të parë Taulant Balla/ A u takua me Lulzim Bashën?

Lajme, Të fundit

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla është pyetur nga gazetarët në lidhje me videon e publikuar ku aludohet se ka pasur një takim me Lulzim Bashën. Balla u shpreh se nuk e ka takuar Lulzim Bashën, fakti që kanë hyrë në një pallat.


Ai tha se ka rastisur me Sali Berishën me një ashensor pork jo nuk do të thotë që janë takuar me njëri-tjetrin.


“Nuk e kam takuar Lulzim Bashën, unë kam qenë dhe në një ashensor dhe me Berishën. I bie që e kam takuar dhe Berishën? Jo nuk e kam takuar as atë”– tha ai.3 Comments

  1. Një gënjeshtër e trashë e Ballës, sepse politikanët, për hir të funksioneve mund të takohen publikisht dhe jo tinëzisht.

    Misteri fsheh mëkatin…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *