• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i ‘Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One’

Paparazzi, Slider


Tom Cruise është gati të bëhet më intensiv se kurrë në Mission: Impossible – Dead Reckoning Pjesa e Parë.

Një traileri i ri për pjesën e ardhshme të shtatë në ekskluzivitetin e aksionit, ku Cruise luan si agjentin e FMN-së, Ethan Hunt, u shfaq të mërkurën, duke u dhënë fansave një vështrim në marifetet e guximshme  të drejtuara nga Christopher McQuarrie.

Nga ndjekjet me shpejtësi me makinë deri te sekuencat e luftimeve intensive dhe marifetet me motoçikleta që sfidojnë vdekjen, traileri tregon Ethan-in në më shumë telashe se kurrë më parë. “Jetët tona janë shuma e zgjedhjeve tona dhe ne nuk mund t’i shpëtojmë të shkuarës. Ethan, ky misioni yt do të të kushtojë shtrenjtë,” i thotë Ethanit Eugene Kittridge i Henry Czerny. “Më dëgjo. Bota po vjen pas teje.”Luther Stikell i Ving Rhames pajtohet, duke e paralajmëruar Ethanin: “Asnjë nga jetët tona nuk mund të ketë më shumë rëndësi se ky mision”. “Unë nuk e pranoj këtë,” përgjigjet Ethan.

Dead Reckoning Pjesa e Parë përfshin gjithashtu aktorsi Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby dhe Henry Czerny. Ylli i Captain America, Hayley Atwell i bashkohet filmit si një personazh misterioz, ndërsa Esai Morales dhe Guardians of the Galaxy, Pom Klementieff luajnë dy nga antagonistët kryesorë.

Gjatë xhirimeve dimrin e kaluar, Tom u dha fansave një vështrim nga prapaskenat e një sekuence marifete për filmin, atë që ai e quajti marifetin më të rrezikshëm të karrierës së tij: një kërcim me motor nga një shkëmb .“Kam dashur ta bëj që kur isha fëmijë”, tha Cruise për marifetin. “E gjitha varet nga një gjë – audienca.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *