• |
ide | kryesore

Rikthehet “The Ferragnez 2″/ Çfarë kanë për të treguar familja më e famshme në Itali

F1, Paparazzi

“Rritje, dashuri, familje dhe kthim”: kështu e përshkruajnë Chiara Ferragni dhe Fedez vitin e tyre të fundit gjatë premierës së sezonit të dytë të serialit “The Ferragnez”. Prezantuar në Milano, në Arco della Pace, gjatë mbrëmjes sw djeshme, çifti u ishte i rrethuar jo vetëm nga familjarët dhe miqtë, por edhe nga fansat e tyre të cilët patën mundësinë të shihnin pak nga të katër episodet.


Duke filluar nga historia e sëmundjes së Fedez, deri te forca reaktive e Chiarës dhe dashuria e njerëzve që gravitojnë rreth Ferragnez. Ashtu si familjet e tyre respektive, të bashkuara në tapetin e kuq me këtë rast, duke filluar nga motrat Valentina dhe Françeska, e deri te prindërit. Por ka edhe shumë më tepër: një vështrim i pabotuar nga prapaskenat e jetës së çiftit më social në Itali, i cili bëri selfie dhe firmosi autografe me të gjithë fansat që i prisnin gjatë premierës.


Dhe ja ku janë në tapetin e kuq në Milano. Chiara kishte veshur një fustan bumster të mbuluar me temina të zeza nga Mônot, me bust me shirita që kryqëzohen mbi dekolte, të kombinuara me një palë doreza opere gjysmë transparente, ndërsa Fedez, gjithashtu në ngjyrë të zezë totale, zgjodhi një të kompletuar nga Versace me formale.

LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *