• |
ide | kryesore

Makina përplaset me një autobus, shpërthen zjarri

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë. Raportohet se një makinë është përplasur me një autobus dhe më pas ka shpërthyer në flakë.


Paraprakisht dyshohet se nga aksidenti kanë mbetur të lënduar shoferi dhe dy pasagjerët në automjet.


Ndërsa autbusi ka pësuar vetëm dëme materiale.

Ende nuk dihet ende si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia ka shkuar menjëherë dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.1 Comment

  1. Shikoni se mos jane ata hijenat qe hedhin vaj ne rruge qe te behen aksidente dhe te marrin fitimin karro- atrecat?
    Vrases serial me paramendim!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *