• |
ide | kryesore

Jennifer Lawrence me shapka me gisht në tapetin e kuq të Kanës

Paparazzi, Slider

Në tapetin e kuq të Kanës për “Anatomia e një Rënie”, trileri i ri i Justine Triet, Jennifer Lawrence dëshmon edhe një herë se është mbretëresha e këpucëve të sheshta. Dhe pas një viti me këpucë pelte dhe të sheshta, aktorja dhe producentja e Kentakit sjell edhe tiparin e saj dallues në tapetin e kuq, me një palë shapka të zeza gome të kombinuara me një fustan elegant të kuq nga Dior. Se ajo nuk mund të përfundonte përgatitjen në kohë për tapetin e kuq? Cilado qoftë arsyeja, Jennifer ka arritur edhe një herë t’i bëjë njerëzit të flasin për këpucët e saj të pamundura, por shumë të rehatshme. Jennifer Lawrence një prej nesh!
/©LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *