• |
ide | kryesore

Sam Asghari reagon ndaj aludimeve se martesa me Britney është në krizë

Arkiva

Sam Asghari po flet në mbrojtje të gruas së saj Britney Spears mes thashethemeve se martesa e tyre është në krizë.


Aktori ndau një video në Instagram Story të dielën duke kritikuar mënyrat “absolutisht të neveritshme” në të cilat njerëzit në rrethin e brendshëm të Spears “i treguan historinë e saj sikur të ishte e tyre”.


“Gjëja e fundit që dua të bëj është të flas në emër të gruas sime, nuk do ta bëj kurrë këtë. Unë e respektoj privatësinë e saj, prandaj nuk flas aq shumë”, tha ai. “Më dukej absolutisht e neveritshme për njerëzit që ishin në jetën e saj në kohën kur ajo nuk kishte zë, ata shkuan dhe  treguan historinë e sikur të ishte e tyre. Ishte absolutisht e neveritshme.”

Ndërkohë, përfaqësuesi i Sam, Brandon Cohen, mbylli spekulimet në mars se martesa e çiftit ishte në krizë, duke vënë në dukje se aktori u fotografua pa unazën e tij të martesës sepse ishte duke filmuar një film.

Asghari ka mbrojtur më parë gruan e tij në rrjetet sociale, dhe në dhjetor, foli pasi Britney tërhoqi reagime për postimin e fotove nudo të saj në Instagram. “I vetmi person në botë që ngacmohet për postimin e gjërave të tilla”, ka shkruar ai në një koment të shpërndarë në Instagram Story. “Unë personalisht preferova që ajo të mos i postonte kurrë këto, por kush jam unë për të kontrolluar dikë që ka qenë nën mikroskop dhe është kontrolluar për pjesën më të madhe të jetës së saj.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *