• |
ide | kryesore

Vendoret/ Berisha mbledh sot Kryesinë dhe grupin parlamentar

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha do të mbledhë sot Kryesinë dhe grupin parlamentar.


Mbledhja do të nisë në orën 12:00. Mësohet se fokusi i diskutimit do të jetë rezultati i zgjedhjeve lokale të 14 majit.


Si rend dite është njoftuar “Masakra zgjedhore e 14 Majit, problematikat e hasura para, gjatë dhe pas procesit”.1 Comment

  1. Po nonji cik autokritik apo hic, vari karin, fajin e kan te tjeret. Nejse, ti ne rregull je, ke halle te tjera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *