• |
ide | kryesore

Joe Jonas reflekton për reagimin e fansave pas ndarjes nga Taylor Swift

Paparazzi, Slider

Joe Jonas ka folur së fundmi për lidhjen e tij me këngëtaren Taylor Swift.


Në një intervistë të re, Jonas pasqyroi shkurtimisht historinë e tyre, më konkretisht, bazën e saj të pasionuar të fansave (Swifties). Jonas dhe Swift u takuan  në vitin 2008 dhe u ndanë gjatë asaj që Swift e ka përshkruar si një telefonatë 25 sekondash.


“Shpresoj të mendoj se ata më pëlqejnë”, tha Jonas gjatë një interviste me Dax Shepard në Armchair Expert, pasi prezantuesi vuri në dukje se fansat e Swift kishin kritikuar në  seksionin e komenteve të një interviste podcast që ai bëri me Gyllenhaal. “Askush nuk ndeshet me Swifties, ju e dini,” shtoi Nick Jonas, i cili ishte gjithashtu i pranishëm në intervistë.

“Ne e kuptojmë pasionin që keni pas artistit tuaj,” vazhdoi Joe. “Unë jam mirë me Taylor. Ne jemi miq”. Kur Shepard vazhdoi bisedën, duke thënë: “Dhe fansat nuk u zemëruan kurrë me ty”, Jonas nxitoi ta korrigjonte. “Jo janë zemëruar,” konfirmoi ai. “Por  shumë vite më parë.” Ish-ët kanë shumë vite që kanë marrëdhënie miqësore. Gruaja e Joe, Sophie Turner, ka deklaruar publikisht dashurinë e saj për muzikën e Swift, ndërsa fansat kanë spekuluar se një varg nga “Invisible String” e këngëtares mund të jetë për vajzën e Jonas dhe Turner./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *