• |
ide | kryesore

Kim flet për ndarjen nga komediani: Ndihem në faj

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian më në fund po flet për ndarjen e saj në gusht 2022 nga Pete Davidson. Ish-ët u takuan për nëntë muaj përpara një ndarjeje në dukje miqësore, por të pashpjegueshme.


Në premierën e së enjtes të sezonit 3 të, The Kardashians, Kim trajtoi ndarjen për herë të parë. Ndërsa familja po i kthehet xhirimeve, Kim kujtohet se kur po xhironte sezonin 2 të emisionit, ajo ishte në një lidhje.”Isha?” Kim pyet producentin që ia kujtoi atë fakt. “Dreqin.” “OK, unë jam beqare tani,” ndan Kim. “Dhe unë nuk jam gati të lidhem.” Kim gjithashtu viziton motrën e saj, Khloe Kardashian, dhe mikun e familjes Scott Disick. Gjatë episodit ata diskutojnë më në detaje ndarjen me komedianin.


“Është padyshim e trishtueshme kur ti ke kaluar nëntë muaj. Është  një kohë e gjatë. Unë nuk kam lidhje dhe marrëdhënie të rastësishme. Ndihem në faj sepse ai kaloi shumë situata të vështira për shkak të marrëdhënies tonë”, u shpreh Kim. Me sa duket, kjo është një referencë për marrëdhënien e saj të vështirë me ish-bashkëshortin Kanye West, i cili e sulmoi publikisht Pete-n ndërsa ai ishte në një lidhje me Kim-in dhe madje shkoi aq larg sa e kërcënoi atë në një video muzikore dhe në rrjetet sociale.

Kardashian shtoi gjithashtu në një intervistë  se është e shqetësuar se askush nuk do të dojë të takohet me të për shkak se ajo ka fëmijë, është në të 40-at dhe nuk dëshiron të “merret me drama”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *