• |
ide | kryesore

Video/ Dhomat e zhveshjes bëhen arenë festë: Dumfries e Onana pa “frena” për fitoren e Inter në Kupën e Italisë

-Instant, Sport, Video
Inter

Festë e madhe mes fushës dhe dhomave të zhveshjes për Inter. Zikaltrit janë lëshuar në ekstazë pas fitores në Kupën e Italisë ndaj Fiorentinës 1-2 me përmbysje. Denzel Dumfries dhe André Onana janë sigurisht ndër më të ekzaltuarit. Të dy kanë nisur të kërcenin që në lëndinën e stadiumit Olimpico. Edhe më pas, në dhomat e zhveshjes, ishte holandezi ai që nisi trenin (mes të qeshurave të menaxherit të klubit Riccardo Ferri) bashkë me Hakan Calhanoglu.


 


View this post on Instagram

 

A post shared by Inter (@inter)

Nuk mbetën prapa të tjetër. Romelu Lukaku ndezi një puro përpara telekamerës, ndërsa Lautaro Martinez bëri një portret familjar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inter (@inter)

KËRCIMI DUMFRIES-ONANA

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inter (@inter)Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *