• |
ide | kryesore

Bordi publikon çmimet e reja/ Rritet nafta dhe benzina

Arkiva, Lajme, Të fundit
opozita

Bordi i Transparencës ka publikuar sot çmimet e reja në lidhje me karburantet.


Çmimi i naftës, nga 173 lekë/litri do të shitet me 176 lekë/litri.


Edhe çmimi i benzinës ka pësuar rritje, ku nga 173 lekë/litri do shitet me 179 lekë/litri.

Ndërkohë çmimi i gazit mbetet e pandryshueshëm, me 63 lekë/litri.5 Comments

  1. Këto janë të vejtra gjithsesi, është vendimi i mëparshëm…. sot është ulur nafta në 176 nga 179 dhe benzina është rritur nga 178 ne 179 lekë. Kjo është edhe njëherë dëshmi e lartë e gazetarisë shqiptare, që nuk arrijnë të përcjellin një lajm përpos pjesëve të skenarave që u kalojnë zyrat për shtyp të partive politike.

  2. Këto janë të vejtra gjithsesi, është vendimi i mëparshëm…. sot është ulur nafta në 176 nga 179 dhe benzina është rritur nga 178 ne 179 lekë. Kjo është edhe njëherë dëshmi e lartë e gazetarisë shqiptare, që nuk arrijnë të përcjellin një lajm përpos pjesëve të skenarave që u kalojnë zyrat për shtyp të partive politike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *