• |
ide | kryesore

Kim Kardashian: Kanye më akuzonte se e tradhëtoja me Drake

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian foli për marrëdhënien e saj me Kanye West gjatë premierës së sezonit të tretë të The Kardashians, duke zbuluar se ai filloi një thashethem se ajo kishte një lidhje me Drake.


“Ishte ai që nisi një thashetheme që thonte se kisha qenë e lidhur me Drake. Ai më akuzoi publikisht për këtë gjatë martesës tonë”, shpjegoi ajo. “Pra, personi që supozohet të më mbrojë më shumë – publikisht do të më akuzonte se kam pasur një lidhje gjatë gjithë martesës sonë. Unë me të vërtetë nuk mund ta besoj si ai mendon se është një mbrojtës.”


Kim zbuloi gjithashtu se Kanye kërkoi “miratim” për atë që ajo thotë për të në The Kardashians : “Unë i thashë , ‘Ti fole për mua në këtë këngë,në  këtë intervistë dhe nuk më kërkove leje.” Dhe unë kurrë nuk kam thënë apo do të them diçka të keqe. Unë kurrë nuk them asgjë negative.W

Diku tjetër, Kim i tha Kris Jenner se Kanye “flet për kasetën time në të gjithë mediat”, duke thënë “faleminderit që ia kujtove njerëzve. Të gjitha dredhitë e tij as nuk e di si t’i quaj – do të jenë shumë më të dëmshme për fëmijët një ditë se sa kaseta ime. Dhe unë duhet të ulem këtu dhe të mos them asgjë, sepse e di që një ditë fëmijët e mi do ta vlerësojnë këtë dhe e di që është gjëja më e mirë për ta.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *