• |
ide | kryesore

Gjendet një granatë dore në Shëngjin, policia në vendngjarje

Lajme, Të fundit

Një granatë dore është gjetur ditën e sotme tek “Rana e Hedhun” në Shëngjin.


Ka qenë policia e Lezhës që është sinjalizuar për granatën dhe ka rrethuar zonën përreth saj duke vendosur një perimetër sigurie.


Ndërkohë pritet të mbërrijnë edhe forcat xheniere për ta hequr apo asgjësuar në vend.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *