• |
ide | kryesore

Si është mardhënia e Cindy Marina me “Zonjën e Hekurt”

Paparazzi, Slider

Modelja Cindy Marina po jeton një histori dashurie me Genar Topallin, djalin e ish-kryeparlamentares së vendit Jozefina Topallin. Mbrëmjen e kaluar ajo u vu përpara pyetjeve ngacmuese të fëmijëve të “Kurthit të Piter Pan” e sigurisht që disa prej tyre kishin të bënin me jetën personale.


Një nga pyetjet që bëri më shumë përshtypje lidhej pikërisht me vjehrrën e saj Jozefina Topalli.


E pyetur nëse “e ka frikë politikanen”, Cindy u përgjigj:

“Mirë ia ka bërë burrave në parlament, sepse jo të gjithë janë të mirë aty. Unë kam marrëdhënie shumë të mirë me Jozefinën, jam shumë e lumtur, sepse kjo marrëdhënie është shumë e rëndësishme në jetë.

Ajo është shumë e dashur, pavarësisht se ndoshta në parlament është ‘Zonja e Hekurt’”.2 Comments

  1. PO ik.moj sexy doll. …..ke kapacitet ti kuptosh intrigat dhe ligësin e saj. Femra me e paditur dhe me e keqe be pd

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *