• |
ide | kryesore

Arresohet 64-vjeçari në Dibër/ Rrahu dhe kërcënoi me vdekje gruan dhe djalin e mitur

Lajme, Të fundit
Grabitet me armë 40 mijë euro një pikë transfertash parash në Tiranë, autori largohet me biçikletë

Një krim i rëndë në familje është parandaluar ditën e sotme në Dibër, ku një 64-vjeçar ka dhunuar fizikisht dhe ka kërcënuar me armë bashkëshorten dhe djalin e tij 17-vjeçar.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Trepc, njesia Administrative Melan, ku për shkak të konfliktit në familje, Haxhi Shtjefni, i zoti i banesës po kërcënonte për të vrarë bashkëshorten dhe djalin.


Policia njofton se Shtjefni është arrestuar dhe se është sekuestruar në cilësinë e provës materiale një armë e gjahuLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *