• |
ide | kryesore

Blake Lively përballet me kritika për rolin e saj të ardhshëm

Paparazzi, Slider

Fansat kanë kritikuar së fundmi pamjen e fundit të Blake Lively ndërsa është në personazh si Lily Bloom në xhirimet e adaptimit të ardhshëm të filmit të romanit bestseller të Colleen Hoover “It Ends With Us”.


Lively, e cila luan një luleshitëse flokëkuqe, u fotografua gjatë xhirimeve në Hoboken, New Jersey, e veshur me jo një, por dy palë pantallona. “Uh çfarë,” pyeti llogaria e TikTok @chaitealattesandchilton, duke ndarë fotot e Lively-së si Lily e veshur me të dyja pantallonat, çizmet metalike me majë dhe një xhaketë sportive mustardë.


“Çdo foto që publikohet vazhdon të bëhet gjithnjë e më keq”, u ankua një komentues. “Kjo duket si një shaka tani,” mendoi një tjetër. “Ku në libra thuhej se Lily kishte veshur disa palë pantallona?” pyeti një tjetër fans. Mënyra se si ia dolën ta bënin Blake të dukej e frikshme. Çmenduri.”

Kastigu i Lively ka qenë i diskutueshëm që nga fillimi, pasi lexuesit imagjinuan një flokëkuqe natyrale më të re në rol. Një llogari sugjeroi “Fate: The Winx Saga” ylli i Netflix, Abigail Cowen, 25 vjeç, e cila ishte aktorja më e votuar  në mediat sociale. Mbetet për t’u parë nëse fansat e indinjuar do të tregojnë mbështetjen e tyre kur filmi të dalë në kinema./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *