• |
ide | kryesore

7 kg kanabis dhe mijëra euro në banesë, arrestohet 37-vjeçari shqiptar në Greqi

Arkiva, Lajme
kanabìsit, drogë, Greqi, greke

Një 37-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi është kapur me 7 kg kanabis dhe 3800 euro cash në banesë.


Ngjarja ka ndodhur fundjavën e kaluar në Volos të Greqisë.


Gjatë kontrollit fizik në banesën e tij, policia gjeti dhe sekuestroi tetë pako me kanabis të papërpunuar me peshë 6.718 gr kanabis dhe 3830 euro cash, të ardhura nga shitja e drogës.

foto galeri PreviousNext
37-vjeçari është në pritje të masës ndëshkimore nga drejtësia greke.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *