• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën 28-vjeçari

Lajme, Të fundit

Një 28-vjeçar ka ndërruar jetë në Shkodër. I riu ka vdekur si pasojë e një aksidenti mbrëmjen e djeshme. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur ‘Muri i Kalasë’, në lagjen ‘Liria’.


28-vjeçari ishte duke drejtuar automjetin tip ‘Dayang’ kur ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka dalë nga rruga. Për shkak të dëmtimeve që mori,  shoferi ka ndërruar jetë. Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin ligjor të rrethanave të ngjarjes.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *